İzlenimler yarışması sonuçlandı

İzlenimler yarışması sonuçlandı

Salgın dönemi deneyimlerinizi fotoğraf karelerine, illüstrasyon gizemine veya veciz sözlerin mesajlarına taşıyan eserlerinizle katıldığınız İzlenimler yarışması son buldu.

Sosyal mesafeli yeni hayatlarımız kültürlerarası etkileşim ve diyaloğumuzu  nasıl etkiliyor? Bir araya gelme, birbirini tanıma, birbirini dinleme, birbirinden öğrenme ve yeni diyalog hikayeleri yazmak için yeni yöntemler deniyoruz.

Bu deneyimleri fotoğraf karelerine, illüstrasyon gizemine veya veciz sözlerin mesajlarına taşıyan eserlerinizle katıldığınız İzlenimler yarışması son buldu.

Yarışmaya farklı illerden 50’ye yakın katılım oldu. Tüm katılımcılara deneyimlerini bizlerle paylaştığı için teşekkürlerimizi sunmak isteriz.

Üç ana kategoride yapılan değerlendirmeler sonucunda:

Slogan/Veciz Söz kategorisinde birinciliği Necdet Doğan, ikinciliği Hatice Avcı ve üçüncülüğü Kübranur Doğan elde etti.

 

Fotoğraf kategorisinde ise birinciliği Bengisu Özkes, ikinciliği Hikmet Mail Saraç  ve üçüncülüğü Sena Özfiliz  elde etti:

 

İllüstrasyon kategorisindeyse birinciliği Kübranur Doğan , ikinciliği Gülçe Öztürk  ve üçüncülüğü de Buğrahan Namdar elde etti.

 

Yarışmada dereceye giren eser sahiplerinin ödülleri yola çıkarken, tüm katılımcılarımıza bir kez daha teşekkürlerimizi sunarız.

Ödül almaya hak kazanan diğer tüm eserlere çok yakında web sayfamızdan ulaşabilirisniz.